Повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації «Детального плану території на земельну ділянку площею 0,40 га в м. Красилів Красилівського району Хмельницької області»

Дата: 16.08.2019 17:05

Інформація про мету, склад та зміст містобудівної документації.

Територія детального планування включає в себе земельну ділянку з цільовим призначенням - для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови ка знаходиться по вул. Грушевського 33. Площа ділянки становить 0,4 га. Із південної сторони, територія межує з територіями транспортної інфраструктури (вул. Грушевського), з північної сторони – колишні комунально – складські території, із західної сторони – території транспортної інфраструктури (місцевий проїзд), східної сторони – землі житлової садибної забудови. Конфігурація земельної ділянки, має трапецеїдальну форму.

На основі комплексної оцінки території, даним детальним планом території прийнято рішення, щодо розвитку ділянки проектування для розміщення багатоквартирної житлової забудови з вбудовано – прибудованими комерційними приміщеннями.

Існуюче цільове призначення земельної ділянки - для будівництва та обслуговування іншої громадської забудови. Містобудівною документацією передбачається зміна цільового призначення земельної ділянки для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Проектом передбачається

- будівництво багатоквартирного житлового будинку з вбудовано

– прибудованими комерційними приміщеннями;

- організація та благоустрій прибудинкової території;

- розміщення на прибудинковій території відпочинкових зон, дитячих та спортивних майданчиків;

- будівництво автостоянки для постійного зберігання транспортних засобів;

- будівництво автостоянки для тимчасового зберігання транспортних засобів.

Використання території.

На час розроблення даного ДПТ, територія проектування не використовується за призначенням.

Відомості про замовника і розробника проекту

містобудівної документації та підстава для його розроблення.

Замовник – Красилівська міська рада.

Виконавець – ФОП Оліяр.

Підстава – рішення Красилівської міської ради від 27.06.2019 року № 11 «Про виготовлення детального плану території в м. Красилів».

Інформація про місце та строки ознайомлення

з проектом містобудівної документації.

З проектом містобудівної документації «Детальний план території аграрного комплексу в місті Красилів Красилівської міської ради Красилівського району Хмельницької області» можна ознайомитися у Красилівській міській раді (пл. Незалежності, 2, каб. № 105 тел. 4 23 29) та на офіційному веб-сайті Красилівської міської об’єднаної територіальної громади: http://krasylivska.gromada.org.ua/.

Строки ознайомлення з проектом – з 16 серпня по 17 вересня 2019 року включно.

Інформація про посадову особу,

відповідальну за організацію розгляду пропозицій.

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – спеціаліст першої категорії сектору містобудування та архітектури Павло Раїнчук.

Відомості про строк подання і строк завершення розгляду пропозицій.

Подання з пропозиціями подаються у строк з 16 серпня по 17 вересня 2019 року включно до Красилівської міської ради.

Пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів і правил.

Надані громадськістю пропозиції підлягають реєстрації органом місцевого самоврядування та розглядаються розробником і замовником проектів містобудівної документації у місячний строк.

За результатами розгляду пропозицій заявнику надається відповідь про їх врахування або обґрунтована відмова.

Інформація стосовно запланованих заходів.

Громадські слухання відбудуться 11 вересня о 10:30 годині в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал.

Прилюдне експонування в приміщенні Адмінбудинку за адресою: м.Красилів,
пл. Незалежності, 2.