В селі Чепелівка відкрито заклад дошкільної освіти «Сонечко»

Дата: 04.09.2019 11:15

У житті мешканців села Чепелівка 3 вересня 2019 року відбулася довгоочікуванна та радісна подія - урочисто відкрито заклад дошкільної освіти «Сонечко».

Різнокольорові повітряні кульки, весела музика, схвильовані батьки, почесні гості, тридцять щасливих і схвильованих вихованців в очікуванні дива, яке стало можливим завдяки децентралізації та злагодженій роботі громади.

Саме після створення об’єднаної територіальної громади із місцевого бюджету було виділено 1 млн. 350 тис. грн. для проведення реконструкції частини приміщення Чепелівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Петра Шемчука під заклад дошкільної освіти.

« Разом ми йдемо до успіху! Нехай в цих стінах завжди лунає радісний дитячий сміх»,- привітала присутніх міський голова, Ніла Островська.
Сьогодні громаді вдалося забезпечити комфортні умови для виховання та навчання дітей. Облаштовано дві групові кімнати, кімнати гігієни, роздягальні, їдальню та харчоблок, де харчуватимуться і дошкільнята, і школярі. Також закуплено нові меблі, м’який інвентар, іграшки, килими, посуд.

Радісно і дзвінко звучали вітання від малюків. Після урочистого відкриття всіх охочих запросили оглянути заклад, помилуватися затишними дитячими кімнатами. Приміщення садочка наповнилось дитячими голосами та дзвінким сміхом.