Фотовернісаж «Міцний присмак минулого нашого міста»

Дата: 06.09.2019 10:54

Серед розмаїття цікавих заходів та концертів, які приурочені до святкування ювілею нашого міста, вперше 05 вересня 2019 року біля центральної бібліотеки  був проведений величний захід фотовернісаж про минуле і сьогодення нашого міста «Міцний присмак минулого».

Саме такий захід символізує прояв нашої любові та поваги до рідного міста, усвідомлення того, що немає людини без любові до рідної землі. Усі присутні отримали приємні та незабутні враження переглядаючи давні світлини пейзажів, краєвидів, вулиці міста. Затишну атмосферу доповнювали чарівні мелодії, у виконанні викладачів Красилівської дитячої школи мистецтв.

Ось як це було: