Завершився турнір з шахів на кубок міського голови

Дата: 09.09.2019 11:40

Сьогодні, у День народження Красилова, на базі Будинку творчості дітей та юнацтва міської ради завершився триденний відкритий шаховий турнір на кубок Красилівського міського голови.

Турнір проводився за швейцарською системою у 9 турів, з контролем часу 30 хвилин до кінця партії з додаванням 15 секунд за кожен зроблений хід і з обов’язковим записом партії, що дало можливість спортсменам виконати розряди. За перемогу боролися 29 юних шахістів. Окрім місцевих інтелектуалів у змаганнях взяли участь 4 шахісти з м. Старокостянтинів та 8 шахістів з м. Хмельницький.

Учасників спортивного свята привітала міський голова Ніла Островська, яка подякувала усім за чудову організацію та участь у турнірі, який стане для Красилова щорічним і вручила кубок міського голови переможцю турніру – Носальчуку Денису із міста Старокостянтинів. Усі переможці та призери шахового турніру нагороджені медалями, грамотами та подарунками виконавчого комітету Красилівської міської ради.

Також, по завершенню закриття змагань, до міського голови та усіх присутніх звернулися батьки юних шахістів, які привітали Красилівчан з Днем міста, щиро подякували Нілі Василівні за підтримку спорту, за розвиток шахів у громаді та відзначили переможців та призерів цінними подарунками.

Результати змагань:
Загальний турнір