Привітали Ювілярку!

Дата: 10.09.2019 16:35

10 вересня 2019 року своє 85-річчя від дня народження святкує ветеран праці, вчитель української мови та літератури - Солтис Галина Іванівна, яка все своє життя присвятила роботі в Красилівській ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1.

Продовжуючи гарну традицію вітати красилівчан поважного віку з ювілеями, міський голова Ніла Островська завітала до оселі ювілярки.

«Хочу від імені громади привітати вас з поважним ювілеєм та щиро подякувати за те, що ви зробили для міста та наших дітей. Для них ви - взірець, бо володієте не лише талантом справжнього вчителя, але й є людиною з великої літери.», - зазначила міський голова.

Також до привітань долучилися освітяни міста, начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка та методист з виховної роботи Тамара Щиборовська.

Галина Іванівна подякувала за теплі вітання, зазначивши, що успіху досягла, мабуть, завдяки гарним людям, які супроводжували на життєвому шляху, завжди відчуваючи їх підтримку та розуміння.