ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок на території м. Красилів з метою продажу

Дата: 13.09.2019 15:02

На виконання рішень Красилівської міської ради від 06.08.2019 року № 16  „Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу по вул. Михайлівська в м. Красилів” та № 17 „Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки, що підлягає продажу по вул. Центральна в м. Красилів”, оголошується конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок з метою її подальшого продажу.

Дата конкурсу – 26 вересня 2019 року

Місце проведення конкурсу – Хмельницька обл., м. Красилів, площа Незалежності, 2,

Час проведення конкурсу  – 10.00

Основні характеристики земельних ділянок, що підлягають експертній грошовій оцінці:

Земельна ділянка, розташована за адресою: м. Красилів, вул. Михайлівська, 18;

Кадастровий номер 6822710100:01:002:0181;

Категорія земель – землі  житлової та  громадської забудови;

Функціональне використання - для будівництва та обслуговування будівель торгівлі;

Площа, (га) – 0,1995 га;

Земельна ділянка, розташована за адресою: м. Красилів, вул. Центральна, 12;

Кадастровий номер 6822710100:01:001:0214;

Категорія земель – землі промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони та іншого призначення;

Функціональне використання - для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості;

Площа, (га) – 0,2900 га;

Термін виконання робіт – 20 робочих днів

Учасникам конкурсу необхідно подати конкурсну документацію, яка складається з конкурсної пропозиції та підтверджуючих документів.

Для експертів:

- заява на участь у конкурсі;

- копія установчого документа претендента;

- нотаріально посвідчену копію ліцензії та сертифікату на право здійснення оціночної діяльності;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про експертну грошову оцінку земельної ділянки;

- конкурсні пропозиції щодо вартості виконання робіт відповідно до калькуляції витрат, пов’язаних із виконанням робіт, а також строк виконання робіт з експертної оцінки земельної ділянки (подаються у запечатаному конверті).

Заяву з конкурсною документацією слід подавати у запечатаному конверті з позначкою «конкурсні пропозиції» до Красилівської міської ради за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2. Телефон для довідок: 4-29-85,  4-29-90.

Кінцевий термін подання заяв та документів учасниками конкурсу - 20 вересня 2019 року.

м. Красилів                                                                                                   13 вересня 2019 р.