У Києві презентовано Стратегію розвитку Красилівської ОТГ та План її реалізації

Дата: 21.09.2019 19:22

19 вересня у Києві відбувся підсумковий захід із впровадження проєкту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом.

У підсумковому заході взяли участь представники усіх 10-и громад, які майже рік плідно працювали над розробкою стратегій розвитку, а також Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан, Радник з питань децентралізації Представництва ЄС в Україні Бенедикт Германн, Директор Програми «U-Lead з Європою» від GIZ Бастіан Файгель та його заступник Андрій Хорват, координатор проєкту Олександр Голубов, експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування АМУ Людмила Даменцова, виконавчі директори регіональних відділень АМУ, а також представники Спілки українських підприємців, експертного та наукового середовища.

Від Красилівської міської об’єднаної територіальної громади у заході взяли участь заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк та начальник сектору економічного розвитку, інвестицій та регуляторної діяльності Валерій Лось, які представили Стратегію розвитку Красилівської ОТГ та План її реалізації перед експертами та грантодавцями.