Село моє – доля моя!

Дата: 23.09.2019 09:48

Рідний край! Він починається від батьківського порогу, калини біля хати, стежини з барвінку, який ніжно стелиться в садку. Саме серед Подільської землі є краплиночка на карті – це село Новодубище, яке сьогодні відзначає 93-ю річницю.

Під звуки оркестру Центру культури і дозвілля «Перлина», у центрі села , зібрались місцеві жителі зі своїми родинами, аби відсвяткувати празник села Новодубищ.

Тож із запашним короваєм на свято завітали міський голова Ніла Островська, секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Марина Слободянюк.

З вітальним словом до жителів села Новодубище звернулась міський голова Ніла Островська:

«Приємно, що сьогодні ми зібрались тут, так по-родинному. І сьогодні хочу побажати вам, щоб Ви мали в житті задоволення, жити на цій прекрасній землі, бо дійсно дуже гарне і мальовниче село Новодубище. Вітаю Вас, і нехай сьогоднішній день залишить тільки прекрасні спогади в наших душах».

Своїх односельчан також привітала в.о. старости села Волиця - Валентина Сторожук.

Відповідно до розпорядження міського голови від 10 вересня 2019 року «Про відзначення Дня села Новодубище» міський голова вручила подарунки найстаршим жителям села:
-Матюк Лизаветі Людвигівні.

Багатодітній сім’ї:
-Оксані та Миколі Хворостовським.

За вагомий особистий внесок у розвиток громади, активну участь в її громадянському житті та з нагоди Дня села Новодубищ, міський голова вручила Подяки та подарунки:

-Лисі Володимиру Дмитровичу;
-Савчук Ганні Артемівні.

Свої музичні вітання дарували учасники художньої самодіяльності Волицького будинку культури та учні Волицької загальноосвітньої школи, вокальна група «Барви» Красилівської дитячої школи мистецтв стали окрасою концертної програми.

Під час концерту жителі села пригощалися запашним короваєм від Красилівської міської ради.