70-річний ювілей Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2

Дата: 04.10.2019 09:53

03 жовтня 2019 року у Красилівській ЗОШ І-ІІІ ст.№ 2 відбувся святковий концерт з нагоди 70-річчя навчального закладу.

На святі були присутні міський голова Ніла Островська ,заступник начальника відділу освіти Красилівської міської ради Микола Романюк, гості з інших навчальних закладів, ветерани, випускники школи , учні та батьки.

В ході урочистостей, міський голова, від імені усієї Красилівської громади привітала присутніх з славним ювілеєм та святом працівників освіти:

«Дійсно, у вас особливий шкільний всесвіт – ваша родина. Дуже приємно бачити тих, хто присвятив себе цим стінам, хто вкладав часточку себе в дітей. Я дякую і низько вклоняюсь кожному вчителю цієї школи. Бо саме в цих стінах виховують справжніх людей», - зазначила Ніла Островська та вручила для школи подарунок – смарт-телевізор.

Учителі та учні школи підготували прекрасні художні номери, кожен клас презентував осінню композицію, присвячену рідній школі.

Тепле і щире спілкування в родинному колі залишило приємні враження в усіх присутніх на святі.