Привітали Ювілярку!

Дата: 10.10.2019 16:54

Сьогодні, 10 жовтня 2019 року, до місцевої жительки Кізюн Марії Іванівни на життєвий поріг завітав 90-річний ювілей.

Все життя Марії Іванівни пов’язано з рідною Красилівщиною. Залишалася красилівчанка вірною і один раз обраному трудовому шляху. До самого виходу на заслужений відпочинок пропрацювала беззмінно на Красилівському сільськогосподарському підприємстві «Правда».

У цей день поважну ювілярку вітала вся родина, яка злетілася до рідної домівки. З вітаннями до іменинниці завітала секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович, яка від імені міського голови Ніли Островської, подякувала Марії Іванівні за її важку, але таку важливу працю, побажала міцного здоров’я, бадьорості, благополуччя та довгих років життя.

Іменинниця раділа щирим словам та увазі, і Марія Іванівна того варта, адже дожити сьогодні до такої поважної дати, віддаючи усі ці роки важкій праці, не всім дається.