Учні дитячої школи мистецтв здобули призові місця на всеукраїнському фестивалі "Витоки Voіce"

Дата: 18.11.2019 13:05

16 листопада 2019 року у м. Хмельницькому проходив всеукраїнський фестиваль – конкурс хорового співу, вокалу та інструментальної музики "Витоки Voіce", у якому прийняли участь колективи Красилівської дитячої школи мистецтв.

Ансамбль скрипалів "Чарівна струна" (кер. Ольга Безносюк, концертмейстер Оксана Сенюшкіна) нагороджені дипломом лауреата II премії.
Ансамбль народної пісні "Любисток" (кер. Марина Шумович, акомпоніатор Володимир Казаков) лауреати III премії.

Учасникам конкурсу було вручено сувеніри на згадку.
Відзначимо, що оцінювання виступів здійснювалось висококваліфікованим журі - викладачі ХМК ім. В.Заремби та ХГПА.

Вітаємо з хорошим результатом та бажаємо учасникам і викладачам успіхів, натхнення, нових перемог.