Учні школи мистецтв посіли призові місця на обласному відкритому фестивалі-конкурсі "Я-Артист 2019"

Дата: 29.11.2019 13:45

28 листопада у м. Хмельницькому проходив обласний відкритий фестиваль-конкурс "Я-Артист 2019". Красилівська дитяча школа мистецтв представила багато юних талантів та здобула наступні перемоги.

Дует ксилофоністів (клас викладача Ткачука А.І.) -Казаков Артем та Заїка Катерина - 2 місце, Пасічник Тимофій та Полянчук Денис - 2 місце;
дует ксилофоністів "Резонатор" - 1 місце;
соліст Безносюк Євген (труба) -2 місце;
по класу фортепіано: Білявець Мар'яна (клас викл. Островська Т.В.) - 1 місце; Розізнана Софія - диплом за участь (клас викл. Островська Т.В.); Гончарук Денис (клас викл. Новікова Н.П.) - 3 місце; Айропетян Луїза (клас викл. Колєша Н.А.)- 2 місце.

Вітаємо конкурсантів та бажаємо нових перемог.