Читаємо казку з міським головою

Дата: 17.12.2019 16:10

В Україні день Миколая Чудотворця шанують здавна. Його люблять і дорослі діти, які просять у святого захисту і подарунків, пишуть йому листи із проханням здійснити їхні мрії.

Тож, напередодні дня Святого Миколая, 17 грудня, в бібліотеці для дітей відбувся захід «Читаєм казку з міським головою». На зустріч з Нілою Островською разом з своїми класоводами завітали учні 1-х класів ЗОШ І-ІІІ ст. №1, Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня».

Затамувавши подих, діти з цікавістю слухали легенду про святого Миколая, яку зачитала міський голова. Під супровід дитячих шумових інструментів разом із викладачами Школи мистецтв Ольгою Михальчук та Володимиром Казаковим учасники свята вивчили та виконали пісню «Миколай, Миколай ти до нас завітай».

На згадку про святковий захід дітвора отримала буклети з легендою про святого Миколая та новорічні сувеніри від міського голови.