«Творцем може бути кожен, якщо у нього є те, що його надихає!»

Дата: 21.12.2019 08:07

Саме під таким гаслом, 20 грудня 2019 року відбувся Фестиваль творчості для дітей та молоді з інвалідністю «Барви життя», організатором якого вкотре є Красилівська міська рада.

Знайомство з учасниками розпочалось із смачного пригощення та майстер-класу новорічно-різдвяних виробів, який провели викладачі відділу образотворчого мистецтва Школи Мистецтв в бібліотеці для дітей. Кожен присутній на згадку отримав виріб, створений своїми руками.

Урочисте відкриття фестивалю продовжилось в Центрі культури «Перлина», в якому прийняли участь близько 50 осіб з Волочиської, Городоцької, Дунаєвецької та Красилівської громад, а також Старокостянтинівського та Хмельницького районів.

Учасників фестивалю привітали міський голова Ніла Островська, керівник Хмельницького обласного товариства всеукраїнської організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України» Анатолій Савчук, голова Громадської організації Красилівське районне товариство інвалідів «Захист» Юрій Янзюк та хореографічна студія «Візерунок» Центру культури «Перлина».
Молоді та юні артисти мали змогу реалізувати себе в різних видах аматорського мистецтва: музичному, хореографічному, театральному, художньому та декоративно-прикладному.

В ролі ведучої концертної програми була неперевершена поетеса, письменниця, журналістка, теле та радіоведуча Оксана Радушинська.

Кожне мистецтво нікого не залишило байдужим та пронизувало серце і душу глядачів. Адже серед глядачів у залі були присутні діти з інвалідністю нашої громади, які отримали не лише духовне задоволення, а й солодкі подарунки від Красилівської міської ради та місцевих підприємців.

По завершенню виступів талановитих дітей та молоді з інвалідністю, міський голова вручила усім подяки та подарунки. Завдяки оголошеної акції в громаді «Миколаєм може бути кожен» до організації фестивалю долучилось чимало місцевих меценатів, а саме: Олександр Павловський, Анатолій Поляновський, В’ячеслав Полятевич, Андрій Басалай, Іван Шахрай, Ігор Кривоносюк, Валерій Гвоздецький, Ірина Кривінчук, Тетяна Рибак, Володимир Федченко, Олександр Гуменюк, Петро Плюх, Марія Гвоздьова, Андрій Євстратьєв, ДП «Оболонь Красилівське», ТМ «Мамин хліб», СТ «Домашній хліб», магазин «Тарасик» та ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей». Саме за їх благодійні кошти учасникам фестивалю «Барви життя» були придбані подяки, кубки, солодкі подарунки, набір канцелярських товарів, а також організований смачний сніданок та обід.

Милосердя, чуйність, співчуття споконвіку були характерною рисою українського народу. Тому відзначення цього заходу – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час.