Передріздвяна оплаткова зустріч

Дата: 24.12.2019 15:27

24 грудня християни західних, а частково і східних обрядів відзначають Святвечір напередодні Різдва Христового - це час очікування на народження Сина Божого.

Саме сьогодні, напередодні величного свята християн, єпископ-помічник Кам'янець-Подільської дієцезії Ян Нємєц, разом із священниками римо-католицької парафії «Серце Ісуса» завітали на оплаткову зустріч з міським головою Нілою Островською та працівниками міської ради. Отець Ян виголосив проповідь про народження Втіленого Бога, благословив усіх присутніх та закликав поділитися хлібом (оплатком), висловивши один одному побажання й благодаті Новонародженого Хреста.

Ніла Островська подякувала священнослужителям за святкову атмосферу, щирі побажання, піднесений настрій в передріздвяний період та подарувала сувеніри на згадку.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису