Присвоєно звання «Майстер спорту України»!

Дата: 27.12.2019 15:20

26 грудня 2019 року в обласній державній адміністрації, під час урочистостей з нагоди підведення підсумків реалізації державної молодіжної політики та політики у сфері фізичної культури і спорту у Хмельницькій області, за значні досягнення у спорті вручено посвідчення Майстра спорту України з автомобільного спорту красилівчанину, випускнику Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня», вихованцю Хмельницького обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Сарапуку Владиславу.

Щиро вітаємо Владислава із високою нагородою та пишаємося його спортивними успіхами!Фото без описуФото без описуФото без опису