Через авіакатастрофу в Ірані свято «Коляда 2020» переноситься на 11 січня

Дата: 08.01.2020 13:45

Сьогодні вранці, 8 січня, в Ірані сталася авіакатастрофа українського літака, який виконував регулярний рейс за маршрутом Тегеран-Київ. Лайнер зазнав аварії невдовзі після вильоту з аеропорту в Тегерані. Внаслідок катастрофи загинуло 176 людей – всі, хто були на борту.

На борту літака Boeing 737 авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» перебувало 11 громадян України, повідомила Рада національної безпеки та оборони України. Серед загиблих в авіакастрофі було найбільше громадян Ірану та Канади.

Станом на 12:30 офіційно в Україні ще не оголошено жалобу через загибель людей в авіакатастрофі, проте, сьогодні о 16:30 год.  на площі Незалежності мали відбутися святкові заходи: святкова хода, спільна коляда просто неба, концертна програма в Центрі культури «Перлина», однак через трагедію, яка сталася в Ірані, свято «Коляда 2020» відбудеться в суботу, 11 січня, біля вертепу на площі Незалежності об 16:00 год.