ЗОЛОТО З МУКАЧЕВА

Дата: 14.01.2020 14:58

З 9 по 13 січня 2020 року в місті Мукачево відбувся XIII міжнародний дитячий шаховий фестиваль «Mukachevo Christmas - 2020». У турнірі взяли участь 120 учасників 2004 року народження і молодші, вікова категорія до 16 років. Крім переможців турніру окремо нагороджувалися кращі гравці у вікових категоріях до 8, 10, 12 та 14 років.

У турнірі взяли участь вихованці шахового гуртка Будинку творчості дітей та юнацтва Красилівської міської ради. Владислава Корольчук набрала 5 очок з 9 можливих і посіла 53 місце в загальному турнірі і 1 місце в категорії до 10 років серед дівчат.

Петро Корольчук теж набрав 5 очок і посів 57 місце в загальному турнірі і 20 місце в категорії до 14років.