Результати голосування : "Чи варто переносити виїзну торгівлю в середу повністю на ринкову площу в м. Красилів?"

Дата: 29.01.2020 16:36

Зважаючи на результати опитування щодо розташування виїзної торгівлі в місті Красилів, а також на позитивний досвід попереднього тимчасового припинення виїзної торгівлі з її перенесенням на ринкову площу м. Красилів, виконавчий комітет погодив пропозицію Красилівської ЖЕК щодо припинення виїзної торгівлі щосереди по вул. М. Грушевського від магазину «Багіра» до площі Незалежності в м. Красилів з відповідним її перенесенням на ринкову площу м. Красилів.

Відповідно до результатів опитування щодо розташування виїзної торгівлі в місті Красилів, з 269 жителів громади, що прийняли участь у голосуванні та висловили свою думку – 48,7 % підтримують пропозицію розташування виїзної торгівлі лише на ринковій площі; 33,3% – підтримали пропозицію облаштування додаткового місця виїзної торгівлі поблизу центру міста, і лише 17,9% опитуваних підтримали варіант повернути виїзну торгівлю на попереднє місце.

Міська рада спільно з Красилівською ЖЕК проводять переговори щодо облаштування додаткового місця на земельній ділянці, що знаходиться в приватній власності, по вул. М. Грушевського неподалік від центру міста, на випадок нестачі торговельних місць на ринковій площі.Фото без опису