Творча зустріч з поетом та музикантом В’ячеславом Купрієнко "ЧАС НАРОДУ"

Дата: 31.01.2020 08:06

30 січня 2020 року в Центрі культури «Перлина» відбулася зустріч з відомим бардом В’ячеславом Купрієнко.

Його пісні, його енергетика, його кредо продиктовані самим життям. Бойовий офіцер , капітан спецназу, учасник війни в Афганістані , людина яка дуже гостро переживає все, що нині відбувається в Україні.

Автор просто й щиро розповідає і про потаємне , і про те , що болить нині кожному українцеві ,спонукаючи слухача до співпереживання…

Тема одна - сьогодення, проте підходи до неї автора багатогранні: це і пам’ять серця про війну, і філософські роздуми , і любовна лірика, і жартівливо-іронічні замальовки. В своїх творах В’ячеслав поєднує духовний особистісний максималізм, тонке почуття гумору та уважне споглядання світу.

Присутні красилівчани проживали разом з автором кожну пісню, кожен вірш, які надовго залишаться в пам’яті.

По завершенню зустрічі секретар Красилівської міської ради Ірина Морозович та начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка подякували артисту та вручили пам’ятні подарунки на згадку про Красилівську громаду.