Привітали Ювілярку!

Дата: 04.02.2020 11:58

4 лютого 2020 року, своє 90-річчя святкує жителька села Лагодинці, ветеран праці - Калюжна Марія Савівна 1930 року народження, яка основну частину свого життя сумлінно працювала в місцевому сільськогосподарському підприємстві «Колос» села Лагодинці.

У цей день поважну ювілярку в рідній домівці вітала вся родина. Продовжуючи гарну традицію вітати людей поважного віку, з вітаннями до іменинниці завітали міський голова Ніла Островська та в.о. старости села Лагодинці Володимир Мудь.

Квіти, теплі слова та подарунок стали свідченням поваги та вдячності ювілярці за її важку, але таку важливу працю в роки відбудови.

Усміхнена і привітна, іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.

Сьогодні Марія Савівна проживає в гарній затишній оселі, в оточенні рідних і близьких для неї людей. В свої 90 років - вона любляча мама, щаслива бабуся та тішиться близнюками-правнуками.