Вітаємо Наукове товариство «УСПІХ» Красилівської міської об’єднаної територіальної громади із вдалим захистом науково-дослідницьких робіт у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського Конкурсу МАН

Дата: 18.02.2020 11:01

І місце
Макарець Аліна, учениця 10 класу Красилівського НВК (керівник роботи Макарець Інна Іванівна – вчитель Красилівського НВК).

Долюк Ліна
, учениця 10 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1- (керівник роботи Розумна Оксана Андріївна – практичний психолог Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1).

Степанюк Ольга, учениця 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 – (керівник роботи Степанюк Наталія Іванівна – вчитель Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

Янковський Андрій, учень 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна – (керівник роботи Заїка Ольга Іванівна – вчитель Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна).

Давидун Іванна, учениця 9 класу Волицької ЗОШ І-ІІІ ступенів – (керівник роботи Зеленюк Валентина Миколаївна – вчитель Волицької ЗОШ І-ІІІ ступенів).

Бондарчук Софія
, учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1– (керівник роботи Зубчук Марина Анатоліївна – керівник гуртка Красилівського БТДЮ).

Білик Владислава, учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 – (керівник роботи Коломієць Катерина Володимирівна – практичний психолог Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3).

Дикий В?ячеслав, учень 9 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна – (керівник роботи Глущук Наталія Степанівна – вчитель Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна).

Блакита Ангеліна, учениця 11 класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна – (керівник роботи Лісовська Наталія Романівна – вчитель Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 ім. П.Кізюна).

Легенчук Анастасія, учениця 10 класу Красилівського НВК (керівник роботи – Ополянчук Галина Василівна – вчитель Красилівського НВК).

Обласне журі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН визнало високий рівень підготовки учнів нашої команди.

Пишаємося гарним результатом роботи учнів та їх учителів. Зичимо майбутніх перемог.

Ви – МОЛОДЦІ!!!Світлина від Красилівська міська рада.