В Красилівській громаді стартувала «Юність Поділля - 2020»

Дата: 02.03.2020 08:08

29 лютого 2020 року на базі Красилівської ДЮСШ стартував черговий сезон рейтингових командних змагань із тенісу настільного «Юність Поділля - 2020».

Змагання відкрила начальник відділу освіти, молоді та спорту Олена Заїка, яка від імені міського голови Ніли Островської, щиро привітала спортсменів і побажала усім показати чудові результати, а також відмітила, що дуже приємно в черговий раз приймати змагання такого рівня у нашій громаді.

Змагання з настільного тенісу найвищого рівня у Красилівській об’єднаній територіальній громаді проходять уже не вперше. Цьогоріч більше 100 юних спортсменів із різних куточків України (Київ, Житомир, Тернопільська область, Закарпаття, Вінницька область, Хмельницька область, Черкаська область) взяли участь у змаганнях..

За результатами сьогоднішніх ігор у вікових категоріях 2010 року і молодші та 2008-2009 року народження перемогу здобули команди з міста Києва та тенісисти з Умані.

Бажаємо команді м. Красилів та нашим гостям гарної гри і перемог.