Привітали Ювілярку!

Дата: 10.03.2020 16:59

10 березня зустріла свою 95-ту весну жителька Красилова, ветеран Другої світової війни Сюзева Ніна Василівна.

Привітати ювілярку із визначною подією у цей день завітала міський голова Ніла Островська, яка  висловила подяку Ніні Василівні за ту складну життєву дорогу, по якій ювілярка пройшла гідно, будучи учасником історичних подій, побажала довгих років життя в теплому родинному колі, міцного здоров’я та благополуччя.

На долю ювілярки випали голодомор1932-1933 рр., Друга світова війна 1941-1945 рр., період відбудови.  Переживши за 95 років життя безліч подій, витримавши удари долі, ювілярка зберегла в своїй душі доброту і любов, якими і донині ділиться з люблячою родиною.

Іменинниця раділа гостям і дякувала за увагу до неї та теплі слова привітань.