В Красилівській громаді стартує місячник весняного прибирання!!!

Дата: 12.03.2020 16:16

Від 16 березня до 16 квітня у Красилівській міській об’єднаній територіальній громаді буде триватиме місячник весняного прибирання.

Кожну п’ятницю визначено єдиним санітарним днем в місті. Закликаємо всіх мешканців Красилівської міської об’єднаної територіальної громади долучитися до прибирання нашої громади та навести лад на прибудинкових територіях, у під’їздах будинків, на територіях приватних садиб та прилеглих до них.

Приберіть біля своїх домівок, допоможіть прибирати сусідам, не смітіть самі і не дозволяйте робити це іншим.

Керівникам підприємств, установ та організацій міста усіх форм власності, суб’єктам підприємницької діяльності, головам об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та кооперативних будинків в м.Красилів, необхідно забезпечити санітарну очистку власних та закріплених територій.

Пам’ятаємо! Чиста громада починається з кожного її жителя!!!