У Красилівській громаді  впорядковується мережа дорожніх знаків.

Дата: 08.04.2020 16:07

З метою забезпечення безпеки дорожнього руху на вулично-дорожній мережі Красилівської міської об’єднаної територіальної громади,  за кошти бюджету громади придбано знаки , а працівниками Красилівської  ЖЕК проводяться роботи по заміні існуючих дорожніх знаків та встановленню нових на місцях, визначених схемою організації дорожнього руху.

Першочергово замінено дорожні знаки 5.35.2, 5.35.2 – Пішохідний перехід по вул. М.Грушевського (біля магазину «Роман», біля пам’ятника Т.Шевченка, в районі ТЦ Андора).); по вул. Центральна (біля будинків № 40, 45а); по вул. Перемоги (біля управління поліції охорони в Хмельницькій області); по вул. Ціолковського (біля супермаркету АТБ та магазину ,,Золотий ключик’’), що дасть можливість привернути більшу увагу водіїв до нанесеної дорожньої розмітки та уникнути аварійних ситуацій.

Дорожні знаки 5.41.1 ,,Пункт зупинки автобуса’’ встановлено на зупинках по вул. М. Грушевського (зупинка ,,Правда’’ та біля пам’ятника Т.Шевченка), по вул. Центральна (зупинка ,,Поліклініка’’), по вул. Ціолковського (зупинка ,,Ринок’’) з обох сторін.

Біля Лагодинецької загальноосвітньої школи з обох сторін дороги встановлені попереджувальні знаки 1.33 ,,Діти’’ та заборонні знаки 3.29  ,,Обмеження максимальної швидкості до 30 км ’’.

Також, на в’їзді  до сіл громади  встановлені таблички -  назви  населених пунктів: Сорокодуби, Моньчинці,  Новодубище.

Дорожні знаки 3.34 ,,Зупинку заборонено’’ встановлено по вул. М.Грушевського (біля будинку № 92);  2.1 ,,Дати дорогу ’’ -  по вул. Центральна (біля будинку № 45а).

Знак 3.3  ,,Рух вантажних автомобілів заборонено’’  встановлено по

вул. Перемоги (біля управління поліції охорони в Хмельницькій області та на повороті на вул. Морозівську), по вул. Шевченка.

Дорожній знак 3,15 ,,Рух транспортних засобів маса яких перевищує 24 тонни заборонено’’ – по вул. Перемоги (на в’їзді з обох сторін).

Задля створення безпечного середовища для всіх учасників  дорожнього руху – водіїв, пішоходів та пасажирів –   Красилівською міською радою виділено 100 тис.грн. на придбання дорожніх знаків. Наразі роботи по їх встановленню тривають.