Нові покрівлі багатоквартирних будинків – спільні проекти громади та міської ради.

Дата: 16.04.2020 08:34

Мешканці багатоквартирних будинків неодноразово зверталися до міської ради та міського голови щодо необхідності здійснення ремонтів покрівель їх будинків.

Завдяки сприятливим погоднім умовам, уже проведені ремонти покрівель житлових багатоквартирних будинків по вулицях М.Грушевського, 132 та Булаєнка, 9.  Аварійні шиферні покрівлі замінено на сучасні покрівлі з металопрофілю. В ході ремонту проведені  роботи з влаштування крокв та лат, прокладено гідроізоляцію, проведено монтаж покрівельного покриття з профільованого листа, улаштовано з листової сталі коньки та снігозатримувачі.

З бюджету громади на придбання усіх необхідних матеріалів використано 264,5 тис. грн. Міська рада також взяла участь у співфінансуванні робіт в сумі  97,7 тис. грн.. , кошти жителів склали 115 тис.грн.