Міська рада підтримала підприємців в період карантину

Дата: 21.04.2020 16:39

З метою підтримки в період карантинних заходів суб’єктів малого та середнього бізнесу об’єднаної громади, сесія міської ради внесла зміни до рішення Красилівської міської ради від 27.06.2019 року № 4 «Про встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів на 2020 рік », якими передбачила
тимчасово, в період з 01.05.2020 року по 31.05.2020 року, затвердити ставки єдиного податку:

- для платників податків першої групи у розмірі 0 відсотків прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня звітного року;

- для платників податків другої групи у розмірі 0 відсотків мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня звітного року.

Зазначені ставки не будуть застосовуватися для платників податків першої та другої груп, робота яких не заборонена відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 року № 211(із внесеними змінами).

Також, міська рада звільнила орендарів майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади від сплати орендної плати за користування майном комунальної власності територіальної громади з 12.03.2020 року до закінчення терміну дії карантину – за оренду нежитлових приміщень, які розташовані в закладах освіти та культури громади.

Нарахування орендної плати не припиняється для орендарів, діяльність яких не підпадає під заборону у період дії карантину (обмежувальних заходів) відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) та/або рішень (розпоряджень) органів місцевого самоврядування та їх посадових осіб.