В Красилівській громаді вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Дата: 17.05.2020 10:15

Щороку у третю неділю травня в Україні відзначається День пам’яті жертв політичних репресій.

17 травня міський голова Ніла Островська та працівники Красилівської міської ради зібралися біля пам’ятного знаку Жертвам голодомору 1932-1933 рр. та політичних репресій для вшанування пам’яті загиблих, замучених і постраждалих від більшовицького терору.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять невинних жертв політичних репресій та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Сьогодні ми згадуємо кожного, хто став жертвою політичних репресій часів більшовицького режиму, був ув’язнений у концтаборах або засланий на далекі безлюдні землі. Згадуємо знищених радянською владою селян, розстріляну інтелігенцію, закатованих патріотів…

Це наша історія... Історія про людей, що на власній землі помирали за свої переконання. І ми мусимо про це пам’ятати.