Проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності

Дата: 17.06.2020 16:00

Сьогодні, 17 червня 2020 року, з метою підготовки проектів рішень на розгляд 42-ї чергової сесії Красилівської міської ради, яка запланована на 19 червня 2020 року, за участі міського голови Ніли Островської, проведено засідання постійної депутатської комісії міської ради з питань планування, бюджету, фінансів та інвестиційної діяльності.

Депутати розглянули проєкти рішень щодо змін до бюджету громади,  встановлення на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади місцевих податків і зборів, управління комунальною власністю громади, виділення коштів на встановлення пам’ятника загиблому учаснику бойових дій, виділення матеріальної допомоги для жителя громади, який потребує дороговартісного лікування.

Комісія рекомендувала до розгляду сесії Красилівської міської ради всі проєкти рішень, що розглядалися.