14 липня відбулась скайп-конференція з керівництвом Програми «U-LEAD з Європою» щодо стану впровадження напряму з покращення якості надання адміністративних послуг для населення Красилівської міської ОТГ та Красилівського району.

Дата: 15.07.2020 11:39

У нараді взяли участь заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради Валерій Лось та Марина Слободянюк, спеціаліст першої категорії сектору економічного розвитку інвестицій та регуляторної діяльності міської ради Марина Полятевич та начальник відділу з керівництва та організації діяльності Центру надання адміністративних послуг при Красилівській районній державній адміністрації Інна Семерук.

Учасники конференції обговорили стан інституційного та фізичного створення ЦНАП, проведення тренінгів з адміністраторами, а також постачання меблів, техніки та програмного забезпечення в рамках реалізації проєкту створення спільного міськрайонного ЦНАП у Красилівській міській ОТГ.