У пенсіонерів об'єднаної громади з’явилася можливість здобути нові знання

Дата: 17.07.2020 14:19

Міська рада започатковує в громаді надання людям поважного віку нової безкоштовної соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку», про що 17 липня 2020 року було прийняте відповідне рішення.

Слухачами університету можуть бути жінки від 55 років, чоловіки від 60 років, місце проживання яких зареєстроване на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади та які мають пенсійне посвідчення (крім внутрішньо переміщених осіб).
Вивчення іноземних мов, оволодіння ком’ютерною та оргтехнікою, правовий захист, здоровий спосіб життя, прикладне мистецтво та кулінарія – це лише малий перелік спеціальностей, які пропонуються для навчання.
Забезпечення організації та надання соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку» покладається на Комунальну установу «Красилівський центр надання соціальних послуг».

Звертайтеся, панове, та наповнюйте своє життя новими фарбами!