Шановні жителі Красилівської громади!

Дата: 08.08.2020 11:45

Для багатьох з вас День будівельника - професійне свято.
Щиро вітаємо всіх, хто будує наш світ у прямому значенні цього слова – від невеликої медичної амбулаторії до гігантського комплексу. Від імені усієї Красилівської громади дякуємо будівельникам за всі втілені проєкти, які перетворюють нашу громаду і визначають її «обличчя» на десятиліття. Ви бачите, як у Красилівській громаді ремонтують і будують нові дороги, як оживають місця відпочинку. Яким проривом у майбутнє стане новозбудований сучасний спортивно-реабілітаційний центр.

Пожвавлення будівництва свідчить про те, що наша громада розвивається, що зростає кількість робочих місць однієї з наймирніших професій.

Звичайно ж, хочеться побажати нашим будівельникам міцного і надійного фундаменту власного життя.

Також бажаємо проєктувальникам, виконробам і всім представникам численних будівельних спеціальностей цікавих об’єктів, гідної винагороди за свою працю і надійних стін домашнього затишку.