Красилівська міська рада Хмельницької області

На спортивному п'єдесталі!

Дата: 17.08.2020 17:13
Кількість переглядів: 1008

15-16 серпня 2020 року в м. Хмельницький, на базі стадіону «Поділля», під патронатом Федерації легкої атлетики України, за підтримки Управління молоді та спорту Хмельницької обласної державної адміністрації пройшов відкритий чемпіонат Хмельницької області з легкої атлетики серед ветеранів.

Обласний чемпіонат проведено на досить представницькому рівні. Це пов’язано з тим, що у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в Україні, було відмінено ряд чемпіонатів та Кубків України з легкої атлетики.

У змаганнях приймало участь 9 команд з областей України та 1 команда з міста Києва, всього – 50 учасників, серед яких 10 призерів чемпіонатів Європи та світу з легкої атлетики. Хмельниччину представило 32 спортсмени.
Досвідчені легкоатлети віком від 30 років і старші боролися у бігу, стрибках у висоту та довжину, штовханні ядра, метанні списа та диска, спортивній ходьбі. Учасники змагалися за особисту першість як у вікових групах, так і в абсолютній першості згідно з рейтингом, який враховує результат і вік спортсмена.

Приємно, що у цьому році Красилівську міську об’єднану територіальну громаду, на такому рівні змагань представляло 2 спортсмени. Це гордість громади – абсолютний чемпіон України, переможець Кубка України, віце-чемпіон Європи та срібний призер чемпіонату Світу зі спортивної ходьби, Почесний громадянин міста Красилів Микола Оніщук та молодий, енергійний і перспективний легкоатлет з Красилова – Олександр Либа, який здобув для команди Красилівської громади 128, 00 балів.
Не перестаючи дивувати своєю енергією та завзяттям, Микола Никифорович вкотре показав блискучий результат, принісши до кошика нашої команди 150,00 балів. У загальному рейтингу він знову завоював перше місце зі спортивної ходьби на дистанції 3000 м. (з результатом 19: 17,7) та друге місце у змаганнях з бігу на дистанції 3000 м. (з результатом 14: 15,5). За зайняті призові місця – нагороджений золотою, срібною медалями та грамотами.

Вітаємо Миколу Оніщука з високим здобутим результатом! Бажаємо легкоатлетам громади міцного здоров’я, бадьорості духу, вдалих стартів та нових яскравих спортивних перемог.