До Уваги жителів міста Красилів!

Дата: 07.09.2020 08:27

Красилівське відділення АТ "Хмельницькгаз", в зв'язку із реконструкцією газових мереж та заміною газового обладнання, що знаходиться за адресою м Красилів. Вул. Комарова, повідомляє Вас. що з 07.09 2020 року, буде тимчасово зупинено газопостачання наступних вулиць:

1. Комарова
  2. Чкалова
  3. Миру
  4. Заводська
  5. Грушевського з №130-136, та з №155-177
  6. Курка
  7. Кармелюка
  8. Івана Франка
  9. Левадна
  10. Пров. Левадний
  11. Лісова

Відновлення газопостачання для населення буде проводитись після виконаних вищезазначених робіт, та доступу до всіх включаючих дворових вводів.

Також Доводимо до Вашого відома, що згідно п.3.2, 3.3 розділу 3 “Правил безпеки системи газопостачання” (далі Правил) власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.

Відповідно до п 1.14 розділу 5 Правил, надійність ущільнення вводів і випусків інженерних підземних комунікацій повинен перевіряти власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач) щороку в осінній період і оформляти актом, в якому необхідно зазначити їх технічний стан.

Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)) повинен стежити за станом будинкового ввідного газопроводу та його кріпленням, фарбувати зазначений газопровід не рідше ніж оди раз на 5 років

Відповідно до п.6.1 розділу 5 Правил, безпечну експлуатацію та технічне обслуговування обслуговування димових і вентиляційних каналів житлових і громадських будинків забезпечує власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач)).

Перевірка та прочищення димових та вентиляційних каналів повинні виконуватися спеціалізованою організацією, яка має дозвіл на виконання цих робіт центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Періодичній перевірці і прочищенню підлягають:

- димоходи опалювальних печей, ємкісних газових водонагрівачів і опалювальних котлів, які працюють сезонно, - не рідше ніж один раз на рік (перед початком опалювального сезону), які працюють цілий рік. - два рази на рік (на весні і восени);

- димоходи від газових проточних і ємкісних газових водонагрівачів для гарячого водопостачання, ресторанних газових плит (залежно від матеріалу) — не рідше ніж один раз на 6 місяців (цегляні, цегляні і азбестові, цегляні і керамічні димоходи) і не рідше ніж один раз на рік (металеві — з товщиною стінки не менше Змм. азбестоцементні, керамічні та із жаростійкого бетону);

Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці один раз на рік

Відповідно до п 5 4 розділу 5 Правил, технічне обслуговування внутрішніх газопроводів і газового обладнання житлових і громадських будівель, комунально- побутових об'єктів невиробничого характеру здійснюється відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників газового обладнання на договірних засадах

Адміністрація АТ “Хмельницькгаз" нагадує Вам про необхідність забезпечення вчасного та якісного проведення обстеження технічного стану та ремонту димових та вентиляційних каналів, проведення герметизації всіх інженерних комунікацій в підвальних приміщеннях, проведення технічного обслуговування газового обладнання (відповідно до вимог документації з експлуатації заводів-виробників) та всіх необхідних робіт по забезпеченню належного технічного стану газових приладів і систем газопостачання, для уникнення нещасних випадків які виникають під час користування мешканцями будинку газом в побуті.