Урок з міським головою «Красилівщина від минулого до сьогодення»

Дата: 11.09.2020 16:52

Міський голова Ніла Островська та вчитель географії Красилівської ЗОШ № 1 Валентина Солодюк провели урок з нагоди 576-ій річниці з дня першої писемної згадки про Красилів для учнів 8-В класу у форматі бесіди під відкритим небом.

Валентина Миколаївна розповіла про історію нашого міста, походження його назви, його найстаріші будівлі та цікаві місця.

Ніла Василівна розповіла для школярів про сучасний Красилів, основні зміни та розвиток завдяки реформі децентралізації, а також про завдання, які постають перед Красилівською громадою та їх вирішення.

Також учні отримали змогу задати запитання міському голові та надати своє бачення розвитку нашого міста та об’єднаної територіальної громади.