Творчі колективи Красилівської громади по-особливому привітали з Днем народження рідне місто

Дата: 14.09.2020 13:33

Щорічно, у другу неділю вересня м.Красилів святкує свій День народження. То ж сьогодні, 13 вересня 2020 року ми відзначаємо 576-ту річницю з часу першої писемної згадки про місто Красилів.

Цього року святкування відбулось по-особливому, враховуючи усі необхідні карантинні вимоги, святкування розпочалось із вітання оркестру на колесах, який побудував свій маршрут вулицями нашого міста, вітаючи жителів Красилова, створюючи їм святковий настрій на весь день.

У цей день на різних локаціях міста творчі колективи вітали з Днем народження рідне місто, зокрема, хореографічна студія і ансамбль танцю «Візерунок»; народний аматорський ансамбль народної музики «Веретено» Центру культури «Перлина»; зразковий ансамбль народної пісні «Любисток» Школи мистецтв; тріо «Калинове намисто» та чоловіче тріо Центру культури «Перлина»; жіноча вокальна група «Матіола» Красилівського міського будинку культури.

Ми щиро віримо, що усі творчі колективи Красилівської громади подарували незабутні враження своїми виступами.