14 жовтня - День захисника України

Дата: 15.10.2020 13:14

14 жовтня об’єднує величні для українського народу свята - це старовинне християнське свято Покрову Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День створення Української повстанської армії та День захисника України.

Сьогодні Красилівська громада засвідчила свою повагу перед тими, хто з давніх-давен, в скрутний для країни час, завжди ставали на її захист, і хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашого спільного дому – України, її територіальну цілісність та незалежність. Під час мітингу присутні вшанували загиблих героїв-земляків поклавши квіти до пам’ятника «Героям України» та Дошки Слави.

На літньому майданчику в міському парку відпочинку, з вітальним словом до присутніх звернулась міський голова Ніла Островська:
«Століттями українські воїни вважали Покрову своєю захисницею від ворогів, а зараз наші захисники – це сучасні герої, завдяки яким Україна є і буде. Їхні сила, відвага, мужність та віра є основою нашої незалежності. Прошу хвилиною мовчання вшанувати пам’ять усіх героїв, усіх часів і усіх поколінь, які любили Україну більше за життя.
Наш святий обов’язок бути надійним тилом для тих, хто дає нам можливість жити і працювати під мирним небом.
Слава нашим захисникам! Слава Україні!»

З нагоди відзначення Дня захисника України за поданням Красилівського районного військово комісаріату та відокремленого підрозділу громадської спілки ВО «Учасників бойових дій» та волонтерів АТО Красилівського району, відповідно до рішення виконавчого комітету Красилівської міської ради «Про відзначення в громаді Дня захисника України», міський голова вручила учасникам бойових дій нагороди «За участь в боях. Східний фронт»:
- Васильцову Івану Григоровичу;
- Гадюці Андрію Олександровичу;
- Галишуку Петру Івановичу;
- Дрозду Івану Васильовичу;
- Козачуку Валерію Васильовичу;
- Лукіянчуку Андрію Миколайовичу;
- Мамаєвій Аллі Степанівні;
- Медведю Анатолію Володимировичу;
- Сейфедінову Ринату Кашафовичу;
- Стецюку Євгену Петровичу;
- Тишкуну Сергю Михайловичу;
- Українцю Григорію Григоровичу;
- Хворостовському Юрію Францовичу;
- Ющенку Анатолію Володимировичу.

Автор і виконавець власних пісень - В’ячеслав Купрієнко та творчі працівники Центру культури «Перлина» в своїх виступах проявили патріотизм та вдячність усім, хто присвятив себе захисту нашої держави.

На завершення, усі присутні були запрошені пригоститися солдатською кашею.