Плануємо преміювати кращих учнів громади

Дата: 16.10.2020 16:43

З метою забезпечення стимулювання обдарованих і талановитих учнів шкіл громади, нагороджених золотими, срібними медалями та учасників зовнішнього незалежного оцінювання, депутати міської ради підтримали ініціативу міського голови Ніли Островської, внесли зміни до Програми «Творча обдарованість на 2018-2021роки» та запланували щорічно виплачувати з бюджету громади премію по 10 000(десять тисяч грн.) для учнів шкіл громади, які під час ЗНО отримали максимальний результат 200 балів за окремо взятий предмет. Також, напередодні Дня Незалежності України будуть відзначати випускників закладів загальної середньої освіти громади, які за результатами навчання нагороджені золотими медалями «За високі досягнення у навчанні» та срібними медалями «За досягнення у навчанні» врученням відзнаки «Гордість Красилівської громади» та відповідних грошових премій ( від 300 до 1000 гривень).