Красилівська міська територіальна громада

Красилівська міська рада Хмельницької області

Інформація Красилівської міської ради Хмельницької області про оголошення конкурсу з відбору виконавця робіт із розроблення детального плану території

Дата: 06.11.2020 09:09
Кількість переглядів: 352

Мета проведення робіт: розроблення детального плану території за межами населених пунктів Красилівської міської ради на території Чепелівського старостинського округу Красилівського району Хмельницької області для влаштування кладовища.                                                    

Основні характеристика земельної ділянки, на яку необхідно розробити детальний план території:

 

- Вид містобудівної документації: детальний план території. 

Адреса земельної ділянки: за межами Чепелівського старостинського округу Красилівського району Хмельницької області.

Орієнтовна площа земельної ділянки – 0,5000 га.

Мета використання земельної ділянки – зміна цільового призначення із земель сільськогосподарського призначення  для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на землі загального користування  для  влаштування  кладовища.

 

Термін виконання робіт – не більше 90 днів.        

Виконавець, який бажає взяти участь в оголошеному конкурсі, подають такі документи:  

- заяву про участь у конкурсі;

- копію документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків, або копія сторінок паспорта для осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті (для фізичної особи – підприємця);                                                                             

- згоду на обробку персональних даних (для фізичної особи – підприємця);                                                     - копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для юридичної особи);                                                         

- копію документів (кваліфікаційний сертифікат), що підтверджує кваліфікацію архітектора (-ів) з розроблення містобудівної документації;               

- письмова інформація щодо досвіду роботи заявника, кваліфікації та досвіду роботи фахівців, які залучаються ним до виконання робіт із землеустрою, завірена претендентом;                 

- конкурсна пропозиція претендента, яка подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо вартості виконання робіт, калькуляції витрат, пов'язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт.

Конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка “На конкурс з відбору виконавця робіт із розроблення детального плану території” із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Заяви на участь у конкурсі та конкурсні пропозиції приймаються протягом 14 робочих днів з дня оприлюднення  оголошення про проведення конкурсу

Конкурс відбувається не пізніше 5 днів після закінчення терміну подання заяв на участь у конкурсі та конкурсних пропозицій.

Зобов’язання по договору вважається виконаним виключно після того, як розроблена виконавцем містобудівна документація буде затверджена розпорядженням голови адміністрації.

Документи, які надійшли  після встановленого терміну або подані в неповному обсязі, не розглядаються, про що заявнику надсилається повідомлення із зазначенням причин не розгляду документів.            

Заяву з конкурсною документацією слід подавати до Красилівської міської ради за адресою: 31000, Хмельницька область, м. Красилів, площа Незалежності, 2.                                                                                             Телефон для довідок: 4-23-29.

Місце проведення конкурсу – приміщення Адмінбудинку за адресою: м. Красилів, пл. Незалежності, 2, третій поверх, малий зал. Час проведення конкурсу – 10:00 год.

Кінцевий термін подання заяв та документів на участь у конкурсі – до
20 листопада  2020 року.

Дата конкурсу – 25 листопада 2020 року.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь