Красилівська громада підписала меморандум про співпрацю з благодійним фондом «Ксена» та Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії»

Дата: 09.11.2020 14:32

9 листопада міський голова Ніла Островська та голова Благодійного фонду «Ксена»  Устинова Оксана, В рамках реалізації Хмельницького регіонального компоненту проєкту «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації у Вінницькій та Хмельницькій областях» підписали меморандум про співпрацю між Красилівською міською радою Хмельницької області, благодійним фондом «Ксена» та Вінницькою обласною правозахисною організацією «Джерело надії».

Благодійний фонд «Ксена» проводить консультативні робочі зустрічі щодо попередження та протидії торгівлі людьми в об’єднаних територіальних громадах Хмельницької області.

Мета цих зустрічей – формування розуміння проблеми торгівлі людьми через надання тематичних інформаційних матеріалів громаді, ознайомлення фахівців ОТГ із законодавством України з протидії торгівлі людьми, проведення заходів з виявлення постраждалих від торгівлі людьми, їх перенаправлення та налагодження співпраці з суб’єктами Національного механізму взаємодії, які надають допомогу особам постраждалим від торгівлі людьми, проведення заходів з питань безпечної міграції та попередження потрапляння в ситуації експлуатації.