Красилівська міська рада восьмого скликання розпочала свою роботу

Дата: 24.11.2020 17:17

24 листопада у великому залі засідань адмінбудинку на пл. Незалежності, 2 відбулося перше пленарне засідання першої сесії Красилівської міської ради VIII скликання.

Засідання ради розпочала голова Красилівської міської територіальної виборчої комісії Людмила Шмигельська, яка повідомила про завершення виборчого процесу виборів, що відбулися 25 листопада 2020 року, та надала слово своїй заступниці Лесі Маланчак для зачитання інформації про результати виборів депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області восьмого скликання та Красилівського міського голови.

За підсумками виборів депутатів Красилівської міської ради восьмого скликання, визнано повноваження та проведено реєстрацію 26 депутатів:

- Бабійчук Юлія Сергіївна;

- Черних Дмитро Володимирович;

- Хельменко Володимир Миколайович;

- Фурман Володимир Васильович;

- Ярмоленко Ігор Валентинович.

Депутати склали Присягу, їм вручено посвідчення депутата Красилівської міської ради.

Відповідно до протоколу міської територіальної виборчої комісії, Красилівським міським головою обрано і зареєстровано Островську Нілу Василівну, яку підтримали 48 % від усіх жителів громади, що взяли участь у волевиявленні.

Ніла Островська склала Присягу Красилівського міського голови. «Нове скликання міської ради розпочинає роботу у непростий час. Жителі громади чекають від нас із вами ефективної роботи. І ми будемо мати успіх, якщо будемо ставити інтереси громади понад особисті, якщо наше бажання творити і розбудовувати успішну громаду буде вище власних амбіцій та потреб. Прошу, незважаючи на наші партійні приналежності, пам’ятати основне – ми всі жителі Красилівської громади, ми любимо свій край і готові докласти максимум зусиль для його розбудови», зазначила міський голова.

Подальшу роботу рада проводила під головуванням міського голови.

Перше пленарне засідання носило установчий характер і на ньому було обрано секретаря міської ради. В результаті таємного голосування, переважною більшістю голосів секретарем ради обрана Морозович Ірина Володимирівна, яка була обрана секретарем ради і у попередньому скликанні.

Також, депутати утворили п’ять постійних депутатських комісій, затвердили їх персональний склад та Положення про постійні депутатські комісії.

З метою підготовки проєкту Регламенту Красилівської міської ради восьмого скликання, як основного установчого документу ради, затверджено склад робочої групи з розробки Регламенту.