Рішення 23-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 27.05.2019 року

Дата: 09.12.2020 15:32

Рішення № 1

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 14 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік»

Рішення №2

Про внесення змін до рішення міської ради від 06.04.2018 року №12 «Про встановлення розміру одноразових виплат для жителів Красилівської міської об’єднаної територіальної громади, які проходять військову службу у Збройних Силах України за контрактом, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення та які забезпечують (забезпечували) здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях»

Рішення №3
Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

Рішення №4

Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року № 2 ,,Про затвердження штатного розпису апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів’’

Рішення №5
Про надання та  вилучення земельних  ділянок

Рішення №6
Про надання дозволу на складання проекту  відведення  земельних ділянок

Рішення №7
Про  внесення  змін  до  рішень    міської ради із земельних питань

Рішення №8

Про внесення  змін до рішення міської радивід 27.09.2011 року №  23 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду  яких може бути отримано на земельному  аукціоні»

Рішення №9

Про  розгляд звернення Красилівської районної ради щодо затвердження технічної документації із землеустрою щодо передачі земельної ділянки у постійне користування по вул. Театральна, 3/1 в м. Красилів

Рішення №10

Про розгляд звернення Красилівської районної організації УТМР щодо використання водного об’єкту «Млини»

Рішення №11

Про  уточнення  площі,  місця розташування  та  цільового  призначення  земельних  ділянок