Рішення 29-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 02.10.2019 року

Дата: 09.12.2020 15:36

Рішення № 1

Рішення № 2

Про внесення змін до Плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік, затвердженого рішенням міської ради від 07.12.2018 року № 8

Рішення № 3

Про прийняття проекту рішення Красилівської міської ради «Про затвердження Порядку організації виїзної торгівлі на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади»

Рішення № 4

Про внесення змін до рішення міської ради від 18.03.2016 року № 4 «Про затвердження Порядку отримання учасниками АТО вільних земельних ділянок для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на території міста Красилів»

Рішення № 5

Про внесення змін до Статуту Красилівського підприємства теплових мереж (нова редакція), затвердженого рішенням міської ради від 17.05.2017 року № 1

Рішення № 6

Про передачу Красилівською житлово-експлуатаційною конторою матеріальних цінностей на баланс КНП Красилівська центральна районна лікарня

Рішення № 7

Про передачу літнього майданчика в міському парку відпочинку з балансу Красилівської ЖЕК на баланс відділу культури Красилівської міської ради

Рішення № 8

Про виділення коштів бюджету громади  на співфінансування проекту відділу культури Красилівської міської ради  «Реконструкція літнього майданчику в міському парку відпочинку»

Рішення № 9

Про затвердження Статуту закладу дошкільної освіти с. Чепелівка «СОНЕЧКО» Красилівської міської ради Хмельницької області (нова редакція)

Рішення № 10

Про розгляд звернень юридичних осіб щодо їх звільнення на 2020 рік від сплати земельного податку

Рішення № 11

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 14 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіально ї громади на 2019 рік»

Рішення № 12

Рішення № 13

Про виготовлення детального плану території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. Перемоги, 22

Рішення № 14

Про затвердження детального плану території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. М.Грушевського, 33

Рішення № 15

Про надання та вилучення земельних ділянок

Рішення № 16

Про надання дозволу на складання проекту відведення  земельних ділянок

Рішення № 17

Про продовження терміну дії договору оренди землі

Рішення № 18

Про уточнення площі, місця розташування та цільового призначення земельних ділянок