Рішення 35-ї чергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 04.12.2019 року

Дата: 09.12.2020 15:42

Рішення № 1

Про припинення повноважень депутата Красилівської міської ради Хмельницької області сьомого скликання Басалая В.М.

Рішення № 2

Про затвердження плану діяльності Красилівської міської ради Хмельницької області з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік.

Рішення № 3

Про Програму боротьби з амброзією полинолистою та іншими бур’янами на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки.

Рішення № 4

Про Програму профілактики та боротьби зі сказом тварин на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2024 роки.

Рішення № 5

Про затвердження порядку організації виїзної торгівлі на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.
Рішення № 6

Про надання дозволу Красилівському підприємству теплових мереж на отримання кредиту у формі овердрафту для поповнення обігових коштів.

Рішення № 7
Про виготовлення детального плану території в м. Красилів на земельну ділянку по вул. Левадна, 34.

Рішення № 8

Про затвердження звіту про хід виконання бюджету Красилівської міської територіальної об’єднаної громади за дев’ять місяців 2019 року.
Рішення № 9

Про проведення конкурсу щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 10
Про обслуговування коштів бюджету громади у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ у 2020 році.

Рішення № 11
Про прийняття у комунальну власність громади матеріальних активів.

Рішення № 12
Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2018 року № 14 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіально ї громади на 2019 рік».

Рішення № 13
Про розгляд звернення Старокостянтинівської місцевої прокуратури щодо звільнення її на 2020 рік від сплати земельного податку.

Рішення № 14
Про надання та вилучення земельних ділянок.

Рішення № 15
Про надання дозволу на складання проекту відведення  земельних ділянок.

Рішення № 16
Про зміну цільового призначення земельних ділянок.

Рішення № 17
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні.

Рішення № 18
Про внесення змін до рішення міської ради від 27.09.2011 року № 23 «Про затвердження переліку земельних ділянок, право на оренду яких може бути отримано на земельному аукціоні».

Рішення № 19
Про продовження терміну дії договору оренди землі по вул. М.Грушевського в м. Красилів.

Рішення № 20
Про проведення земельних торгів з продажу права оренди на земельні ділянки.

Рішення № 21
Про надання дозволу на виготовлення детального плану території та проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під кладовище села Чепелівка.

Рішення № 22
Про надання згоди на поділ земельної ділянки.

Рішення № 23
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  у власність фізичній особі-підприємцю Кочмару Володимиру Леонідовичу.

Рішення № 24
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  у власність фізичній особі-підприємцю Федченку Володимиру Олексійовичу.

Рішення № 25
Про уточнення площі, місця розташування та цільового призначення земельних ділянок.

Рішення № 26
Про припинення договору оренди земельної ділянки водного фонду.

Рішення № 27
Про виконання рішень Хмельницького окружного адміністративного суду щодо розгляду звернень мешканців громади із земельних питань.
Рішення № 28
Про надання матеріальної допомоги жителю м. Красилів.

Рішення № 29

Про добровільне приєднання Лагодинецької сільської територіальної громади до Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 30
Про початок реорганізації Лагодинецької сільської ради шляхом приєднання до Красилівської міської ради.

Рішення № 31
Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року

№ 2 «Про затвердження штатного розпису апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів».

Рішення № 32
Про покладання обов’язків старости.

Рішення № 33
Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року

№ 10 «Про утворення старостинських округів».

Рішення № 34
Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року

№ 11 «Про виготовлення номерних печаток старостам відповідних населених пунктів».

Рішення № 35
Про внесення змін до рішення Красилівської міської ради від 29.11.2017 року

№ 12 «Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану».