Рішення 41-ї позачергової сесії Красилівської міської ради сьомого скликання від 22.05.2020 року

Дата: 09.12.2020 15:49

Рішення № 1.

Про затвердження Концепції розвитку системи надання адміністративних послуг Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.

Рішення № 2.

Про затвердження звіту про хід виконання бюджету Красилівської міської територіальної об’єднаної громади за перший квартал 2020 року.

Рішення № 3.

Про внесення змін до рішення міської ради від 21.12.2019 року № 11 «Про бюджет Красилівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік».

Рішення № 4.

Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальної громади.

Рішення № 5.

Про надання повноважень на самопредставництво Красилівської міської ради

Хмельницької області її виконавчого комітету та міського голови в судах.

Рішення № 6.

Про проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунальної установи «Красилівський центр надання соціальних послуг».

Рішення № 7.

Про внесення змін до Плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2020 рік, затвердженого рішенням міської ради від 04.12.2019 року № 2.

Рішення № 8.

Про надання матеріальної допомоги жителям м. Красилів.

Рішення № 9.

Про передачу земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у  комунальну  власність.

Рішення № 10.

Про надання згоди на поділ  земельної  ділянки.

Рішення № 11.

Про надання громадянам дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

Рішення № 12.

Про  затвердження  технічних документацій  із  землеустрою, проектів  землеустрою  щодо відведення  земельних  ділянок та  надання  земельних  ділянок безоплатно у власність  громадянам.

Рішення № 13.

Про  надання  дозволу  на розроблення  проектів землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянок, затвердження  проектів  землеустрою  щодо  відведення  земельних  ділянки   для  зміни  їх  цільового призначення.

Рішення № 14.

Про  затвердження  проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надання їх  в  користування  на  умовах оренди фізичній особі-підприємцю.

Рішення № 15.

Про звернення депутатів Красилівської міської ради Хмельницької області до Верховної Ради України, Президента України, Кабінету міністрів України про забезпечення виконання законодавчих вимог щодо виплат доплати медичним та іншим працівників, залученим до протидії коронавірусної хвороби.