Рішення виконавчого комітету від 22.08.2019 року

Дата: 09.12.2020 16:34

Рішення № 1069

Про надання в оренду приміщення у Центрі культури «Перлина» в м. Красилів для проведення шоу-вистави «Мультпригоди» Театру ростових ляльок «Мандарин»

Рішення № 1070

Про повідомлення ПП „ФК „Здорова родина” щодо проведення акції „День Здоров’я” в м. Красилів

Рішення № 1071

Про внесення змін до розкладів руху автобусних маршрутів загального користування на території громади (додаток1) (додаток2)

Рішення № 1072

Про розгляд звернення Красилівського центрального відділення поштового зв’язку щодо погодження макету (ескізу) художнього маркованого конверта

Рішення № 1073

Про стан законності та правопорядку на території громади у першому півріччі 2019 року.

Рішення № 1074

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 08.11.2018 року № 494 „Про визначення посадових осіб, уповноважених складати протоколи про вчинення адміністративних правопорушень”.

Рішення № 1075

Про привітання першокласників закладів загальної середньої освіти громади з нагоди Дня знань

Рішення № 1076

Про підготовку закладів освіти громади до початку нового 2019-2020 навчального року.

Рішення № 1077

Про відзначення Дня міста Красилів.

Рішення № 1078

Про накладення адміністративного стягнення на Гаврилюк Д.П. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197 КУпАП.

Рішення № 1079

Про накладення адміністративного стягнення на Надольного О.О. за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197 КУпАП.

Рішення № 1080

Про накладення адміністративного стягнення на за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197 КУпАП.

Рішення № 1081

Рішення № 1082

Рішення № 1083

Рішення № 1084

Про розгляд заяв осіб, які проживають у жилих приміщеннях комунальної власності громади щодо продовження їм терміну тимчасового проживання.

Рішення № 1085

Про розгляд звернень суб’єктів господарювання щодо розміщення тимчасових торговельних наметів для роздрібної торгівлі в м. Красилів.

Рішення № 1086

Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Багінського Ю.А. щодо розміщення торговельного намету в м. Красилів.

Рішення № 1087

Про розгляд звернення фізичної особи-підприємця Ржепецького Ю.О. щодо розміщення торговельного намету в м. Красилів.

Рішення № 1088

Про зміну адресних номерів житлових будинків та земельної ділянки на території громади.

Рішення № 1089

Про внесення змін до рішення виконавчого комітету міської ради від 06.06.2019 року № 935 „Про присвоєння адресного номера житловому будинку по вул. Міцкевича в м. Красилів”

Рішення № 1090

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким має неповнолітня дитина

Рішення № 1091

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право власності на яке матиме малолітня дитина

Рішення № 1092

Про надання дозволу на вчинення правочину стосовно житлового приміщення, право користування яким мають малолітні діти

Рішення № 1093

Про розгляд заяви жителя м. Красилів, який підписав контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України та після підписання контракту брав участь в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, щодо надання матеріальної виплати.

Рішення № 1094

Про надання допомоги на поховання жителя м. Красилів.

Рішення № 1095

Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1096

Про надання дозволу на порушення об’єкта благоустрою

Рішення № 1097

Про підчистку та видалення дерев на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади