Рішення виконавчого комітету від 07.10.2020 року

Дата: 10.12.2020 08:38

Рішення № 1651

Рішення № 1652
Про уповноваження працівників апарату та виконавчих органів міської ради на прийняття заяв  для призначення державних соціальних допомог та житлових субсидій

Рішення № 1653
Про надання матеріальної допомоги жителю Красилівської міської об’єднаної територіальної громади

Рішення № 1654
Про стан підготовки комунальних підприємств громади до роботи в осінньо-зимовий період 2020-2021 років.

Рішення № 1655
Про встановлення тарифів на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії з використанням природного газу, що надаються Красилівським підприємством теплових мереж для населення.    (ДОДАТОК)

Рішення № 1656
Про план роботи виконавчого комітету Красилівської міської ради Хмельницької області на четвертий квартал 2020 року.  (ДОДАТОК)

Рішення № 1657
Про сприяння організації в громаді чергового призову громадян України на строкову військову службу у жовтні-грудні 2020 року

Рішення № 1658
Про повідомлення місцевих організацій політичних партій щодо встановлення інформаційних наметів у м. Красилів.

Рішення № 1659
Про відзначення в громаді Дня захисника України.   (ДОДАТОК)

Рішення № 1660
Про виділення паливно-мастильних матеріалів з місцевого матеріального резерву для запобігання поширенню коронавірусу 2019-nСoV.

Рішення № 1661
Про накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 197 КУпАП.

Рішення № 1662
Про розгляд звернення Ліпської Г.С. щодо надання їй в користування частини нежитлового приміщення в житловому будинку комунальної власності по вул. Центральна, 29Б в м. Красилів.

Рішення № 1663
Про затвердження Переліку першого типу об’єктів оренди комунального майна Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1664
Про повідомну реєстрацію колективного договору.

Рішення № 1665
Про створення робочої групи для проведення обстежень суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1666
Про надання матеріальної допомоги працівникам Красилівського районного лабораторного відділення ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України».

Рішення № 1667
Про надання матеріальної допомоги працівникам Красилівського підприємства водопровідно-каналізаційного господарства.

Рішення № 1668
Про розгляд заяв жителів громади, які підписали контракт про проходження військової служби у Збройних Силах України та після підписання контракту брали участь в операції об’єднаних сил на території Донецької та Луганської областей, щодо надання матеріальної виплати.

Рішення № 1669
Про надання допомоги на поховання жителя Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1670
Про надання матеріальної допомоги жителям Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.

Рішення № 1671
Про видалення дерев на території Красилівської міської об’єднаної територіальної громади.