Вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Дата: 14.12.2020 14:17

Традиційно, в День вшанування учасників ліквідації наслідків техногенної катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції, Красилівська громада відзначає людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку Чорнобильської атомної електростанції.

14 грудня, грамотами виконавчого комітету міської ради та подарунками міський голова нагородила:

- Тимощука Петра Ростиславовича – учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії;

- Канадигу Івана Олексійовича - учасника ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС І категорії.

Також, міський голова Ніла Островська, голова громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Олександр Нагорний, представники районної влади та громадськості спільно поклали квіти до пам’ятника знаку «Героям-ліквідаторам аварії ЧАЕС», схиливши в пошані голови перед подвигом мужніх людей, які ціною свого життя та здоров’я зробили все, щоб мінімізувати наслідки однієї з наймасштабніших в історії людства техногенних катастроф.

За роки, що минули, людство пройшло складний шлях усвідомлення і переосмислення того величезного комплексу проблем, який пов'язаний з використанням високих і небезпечних технологій.

Незмінним залишається лише одне – найглибша повага до людей, чий подвиг неможливо переоцінити. Їхній героїзм, патріотизм і професійна майстерність, перевірені часом.

Зображення може містити: рослина, квітка та надворіЗображення може містити: 2 людини, у приміщенніЗображення може містити: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Зображення може містити: одна або кілька осіб, люди стоять, взуття та надворі