Рішення 3-го пленарного засідання 1-ї сесії Красилівської міської ради восьомого скликання від 07.12.2020 року

Дата: 11.12.2020 15:19

Рішення № 1

1. Про утворення старостинських округів Красилівського міської ради.

Рішення № 2

2. Про затвердження Положення про старосту старостинських округів Красилівської міської ради.

Рішення № 3

3. Про затвердження структури апарату Красилівської міської ради та її виконавчих органів.

Рішення № 4

4. Про затвердження старост старостинських округів Красилівського міської ради.

Рішення № 5

5. Про виготовлення номерних печаток старостам старостинських округів Красилівської міської ради.

Рішення № 6

6. Про покладання обов’язків із вчинення нотаріальних дій та проведення державної реєстрації актів цивільного стану.

Рішення № 7

7. Про утворення  виконавчого комітету Красилівської міської ради

Хмельницької області восьмого скликання  та затвердження  його персонального складу.

Рішення № 8

8. Про початок реорганізації Манівецької сільської ради, Печеської сільської ради, Веселівської сільської ради, Западинської сільської ради, Яворовецької сільської ради та Митинецької сільської ради шляхом приєднання до Красилівської міської ради.

Рішення № 9

9. Про безоплатне прийняття об’єктів з товарно-матеріальними цінностями в

комунальну власність Красилівської міської об’єднаної територіальної

громади в особі Красилівської міської ради Хмельницької області.

Рішення № 10

10.  Про внесення змін до рішення міської ради від 18.01.2018 року № 18 «Про утворення управління фінансів та бухгалтерського обліку Красилівської міської ради Хмельницької області».

Рішення № 11

11. Про надання відшкодування частини кредиту, залученого ОСББ «Ярослава Мудрого, 9».

Рішення № 12

12. Про затвердження плану діяльності Красилівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік.